ELEKTROTEM GROUP

İhtiyaçların sınırsız ve kaynakların çok çeşitli olduğu elektrik malzemeleri sektöründe doğru ürün seçimi, hızlı ve eksiksiz teslimat, uygun ödeme koşulları ve satış sonrası hizmetler noktasında yeterli olabilmek çok önemli bir hale gelmiştir.

Doğru hizmet, Doğru ticaret sloganıyla yola çıktık ve, ELEKTROTEM  Elektrik firmasını kurduk, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, yaptığımız  köklü  tedarikçi  anlaşmaları, nitelikli  ve  dinamik  personel  yapımız  ile birlikte gerçekleştirmeyi planladığınız tüm projelerinizde birlikte çalışmaktan onur duyarız.

 

Alanında uzman satış ve destek personelimizce ihtiyacınız olan ürünler belirlenebilir alternatif çözümler sunabiliriz. Teknik destek ekibimiz sorularınızı memnuniyetle cevaplayacaklardır,değerli zamanınızın farkındayız.

 

Siparişleriniz İstanbul içi araçlarımızla en güvenli ve hızlı şekilde kapınıza kadar teslim edilir. İstanbulex  hızlı teslimat için hizmetinizde.

 

Yaklaşık 1.800 m² depo alanımızda müşterilerimize en hızlı sürede teslim edebileceğimiz 250.000 den fazla ürün çeşidimiz mevcuttur. Ayrıca showroomumuza gelerek ürünlerimizi yerinde inceleyebilir gerekli bilgileri ve dökümanları alabilirsiniz

 

Müşterilerimize interaktif çözümler sunarken kolay ve tek yerden erişim imkanları sunmanın yanında kesintisiz hizmet verebilmek adına Bilişim Teknolojilerine yatırım yapıyoruz.