Hakkımızda

Tanıtım Filmimizi İzleyin

ELEKTROTEM, keşif çalışmalarından satış sonrası desteğe kadar tüm süreçler boyunca; çözüm odaklı, yenilikçi, kaynakların en etkin şekilde kullanımını ve verimliliğin en üst düzeyde olmasını hedefleyen, öncelikli ilkesi “Müşteri Memnuniyeti” olan bir proje yönetimi anlayışına sahiptir. Müşteriye kendi işini ve sektörünü tamamen anlayan danışmanlarla çalıştığını hissettirir, farklı sektörlerde yapılan proje deneyimleri ile katma değer yaratır.

Hizmetlerimiz

İmalat Pano Çeşitlerimiz, Ana Dağıtım ve Transfer Panoları, Dikili ve Duvar Tipi Panolar
MCC Panoları, Otomasyon Panoları, Kompanzasyon Panoları, Sayaç Panoları
Kombinasyon Panoları, Özel Üretim Panolar

Taahhüt, Keşif, Proje Fiyatlandırma, Malzeme satış ve sonrası teknik destek, Aydınlatma
Bizimle İrtibata geçiniz..

ELEKTROTEM ELEKTRİK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.

İhtiyaçların sınırsız ve kaynakların çok çeşitli olduğu elektrik malzemeleri sektöründe doğru ürün seçimi, hızlı ve eksiksiz teslimat, uygun ödeme koşulları ve satış sonrası hizmetler noktasında yeterli olabilmek çok önemli bir hale gelmiştir.

Doğru hizmet, Doğru ticaret sloganıyla yola çıktık ve, ELEKTROTEM  Elektrik firmasını kurduk, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için  2016  yılından  bu  yana, yaptığımız  köklü  tedarikçi  anlaşmaları, nitelikli  ve  dinamik  personel  yapımız  ile birlikte gerçekleştirmeyi planladığınız tüm projelerinizde birlikte çalışmaktan onur duyarız.

Her bir müşterinin kendine özgü ihtiyaçlarına uygun esnek bir proje planı danışmanlara yöntem süresince rehberlik eden ve projenin yürütülmesine ilişkin faaliyetler için teknikler sunan bir danışmanlık el kitabı Bu el kitabına eşlik eden yazılım araçları
Her tür yerleştirim projesine kolaylıkla uyarlanabilen önceden hazırlanmış proje şablonları (süreç akışları, ölçümlendirme tabloları, vb.)

AIM Metodolojisine göre uygulama yerleştirim projeleri aşağıdaki başlıklar altında fazlandırılmaktadır.

Tanımlama (Planlama) Mevcut Durum Analizi Operasyonel Analiz Çözüm Tasarımı Oluşturma – Geçiş Kullanım – Destek

Proje uygulamalarında her bir proje fazı ile ilgili üretilen dokümanların Müşteri tarafından kabul edilmesi ve onaylanması ilkesi benimsenmiştir. Böylece Müşterinin proje kapsamında anlaşılabilirlik ölçümünü ve proje uygunluğunu kolaylıkla takip etmesi sağlanabilmektedir.

elektrotem